- içerikler

 Yasal Yetkiyle Hizmet Veren  Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi

İşletmelerin, faaliyetlerini yerine getirirken göz önünde bulundurması gereken en önemli nokta, iş sağlığı ve güvenliğidir. İşçinin sağlık ve güvenliği için gereken önlemleri almayan işletmeler, yasal olarak değişik yaptırımlara maruz kalmaktadır.

Güvenç OSGBiş sağlığı ve güvenliği konusunda, işletmelerin her açıdan güvenebileceği yasal hizmet vermektedir. İster küçük ölçekli, ister büyük ölçekli olsun tüm işletmelere, işyeri hekimi, sağlık personeli ve iş güvenliği uzmanı sağlamaktadır. Onun haricinde, iş sahalarının, belirli aralıklarla uzman kişiler tarafından denetimi yapılmaktadır. İş sağlığı eğitimi ve ilk yardım eğitiminin verilmesi de temel hizmet ilkeleri arasında bulunmaktadır. Onun haricinde tüm evrak işleri de, Güvenç OSGB tarafından müşteri memnuniyetini üst seviyelerde sağlayacak derecede yerine getirilmektedir.

   İş sağlığı ve güvenliğine değer veren yapınızla hizmet verdiğiniz sektörde başarı sağlamak istiyorsanız, hizmet almak için Güvenç OSGB’yi tercih edebilirsiniz. Güvenç OSGB, yasalara uygun olarak verdiği hizmetle, çalıştığı firmalardan olumlu yorumlar alarak alanındaki başarısı kanıtlamıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir