- içerikler

PayzWin Ödeme Sistemi Hakkında

PayzWin ödeme sistemi bugüne kadar görebileceğiniz en yenilikçi ve farklı ön ödemeli kartlardan biridir. Kart ödentiyi olmaksızın ödeme yapmanıza ihtimal veren şahane bir sistemi vardır. PayzWin ile kartınızın limitini kendiniz tanımlıyorsunuz.

PayzWin ile yaptığınız tüm finansal PCI DSS ve Comodo Security sertifikaları ile şifrelenerek koruma altına alınmıştır. Bu nedenle değişik ön ödemeli kartlardan daha tehlikesizdir.

PayzWin gerçekten çok tehlikesiz bir ödeme altyapısı sunmaktadır. PayzWin sistemi ile yaptığınız harekâtlar PCI DSS ve Comodo Security sertifikaları ile güvenli bir şekilde şifrelenerek koruma altına alınmıştır. Böylece rastgele bir güvenlik sorunu olmadan ödemelerinizi asıllaştırıyorsunuz.

PayzWin i ötekilerinden ayıran bir değişik ehemmiyetli fark ise tek kullanımlık parola uygulamasıdır. Bu biçimde hesaplarınız tamamen konrol altında kalacaktır. Bu aynı zamanda bir tabaka daha güvenlik demek. Zira bilgileriniz bir başkası tarafından ele geçirilse dahi hesabınıza ulaşması olası değildir.

PayzWin tehlikesiz ödeme sistemi 7 Gün 24 saat dayanak hizmetiyle alıcılarına meselesiz hizmet sağlayan emin bir ödeme kuruluşudur.

PayzWin Yeni Nesil Ön Ödemeli Kart  Sistemi

PayzWin ödeme sisteminin avantajlarını sıralayalım..
Bu sistemde komite ve vergi tasanız yoktur
Sistem son derece süratlidir, ödemeniz saniyeler içinde olur.
PayzWin meblağını her zaman kendiniz tanımlayabilirsiniz..
Parolalar tek kullanımlık olup, hakimiyet tamamen sizdedir.
Son teknoloji encription sistemleri ile bilgileriniz şifrelenerek iletilir.

Hemen Bilgi al: https://www.payzwin.com/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir