- içerikler

İphone 6s Yorumları

iPhone 6s, iPhone’un 6s ve iPhone 6s Plus’tan oluşan Apple 2015 serisinin adıdır. IPhone 6s, 9 Eylül 2015’te San Francisco’daki Apple etkinliğinde tanıtıldı.

Apple, iPhone 6s’ın “şimdiye kadarki en gelişmiş akıllı telefon” olduğunu söylüyor. 4.7-inç retina iPhone 6s, gümüş, altın, gül altın ve uzay gri renklerinde mevcut olup Apple’ın 3B Touch’tan bahsettiği gibi gelişmiş özelliklere sahiptir. Buradan iphone 6s yorumları hakkında bilgi alabilirsiniz.

3D Touch, sadece tipik hareketleri tanımakla kalmaz aynı zamanda hareketleri de zorlar. Ana ekranda sık yapılan eylemler ve ayrıca uygulamalar içinde kısayollar verir.

Yeni 6S iPhone’u aldınız. İster ilk kere Apple’a sıçrama veya bir iPhone 5S’den yükseltme yapsanız da, muhtemelen iPhone 6S ve 6S Plus’dan en iyi biçimde faydalanmanıza takviyeci olacak özellikleri, ipuçlarını ve püf noktalarını bilmekten faydalanabilirsiniz.

Yeni telefonların gelişiyle beraber, yeni ekipman ve yazılım geliştirmelerinden yararlanan bir kaç test uygulaması da getiriyor. Ayrıntılı bilgiye www.yorumbudur.com sitemizden erişebilirsiniz.

Kafa atmak için gereken tüm adımları, ilk evvel üç kolay kategoriye dağılmış iPhone 6S’ye indirdik: indirilecek uygulamalar, sınamak için iOS 9 özellikleri ve hakimiyetinizde kalmanıza takviyeci olan ayarlar.

Bu hafta App Store’un “aktüellemeler” kısmını hakimiyet ettiyseniz, güneş altındaki geliştiricilerin artık hem iOS 9 hem de yeni iPhone’lar için optimize ettiğini öğreniyorsunuzdur. Bugün itibariyle, 3D Touch, Spotlight arama ve bir dizi değişik Apple özellikleri için takviye ilave edilebilmesi için çok rakamda uygulama burada ilave edebileceğimizden daha fazla rakamda aktüellendi.

Kaynak Site: http://www.yorumbudur.com/yorumlar/1/apple-iphone-6s-yorumlari

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir